Telegraf Online - tag: locul 2

Ştiri despre locul 2

Axiopolis Cernavodă întoarce spectaculos de la 0-2 și câștigă!
29 octombrie 2017 Axiopolis Cernavodă întoarce spectaculos de la 0-2 și câștigă!

Axiopolis Sport Cernavodă și-a continuat sâmbătă, în etapa a 10-a din Liga a 3-a la fotbal, evoluțiile excelente din acest campionat. A fost al doilea 3-2 consecutiv pentru dunăreni, care la interval de o săptămână au învins două dintre pretendentele la promovare. A fost mai ...

11 mai 2016 Laurenţiu Reghecampf, dezamăgit că Steaua a terminat campionatul pe locul secund

Steaua Bucureşti, ocupanta locului secund în play-off, a câştigat, scor 1-4, meciul jucat în deplasare cu ASA Tg. Mureş, în ultima etapă a play-off-ului Ligii 1, iar antrenorul Laurențiu Reghecampf a declarat, la final, că este dezamăgit de faptul că echipa a terminat pe locul ...